Autokasacja24 - złomowanie i auto szrot

W ramach kasacji pojazdów firma AUTOKASACJA prowadzi również sprzedaż używanych części samochodowych.
W naszym asortymencie znajdą Państwo części do aut dostawczych i osobowych praktycznie każdej marki.
Wszystkie podzespoły, które znajdują się w naszym asortymencie sprawdzamy pod względem stanu technicznego, starając się wybierać jedynie części, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości pod względem jakościowym.

Sprzedaż naszego asortymentu realizujemy bezpośrednio w siedzibie naszej firmy jak również wysyłkowo za pośrednictwem platformy handlowej allegro, na której znajdziecie Państwo aktualną ofertę, zdjęcia oraz dokładny opis sprzedawanych podzespołów.

 Autokasacja24h

Odbiór samochodów
790-240-775

Zadzwoń


Sprzedaż części
608 044 199

Zadzwoń

Allegro i sprzedaż wysyłkowa
(+48 ) 506-784-914

Zadzwoń

 

 Autokasacja24h - gdzie prowadzimy działania?

Warszawa - miasto liczące ponad 1,5 miliona mieszkańców jest dla nas atrakcyjnym miejscem działań. Dojeżdżamy do każdej dzielnicy w Warszawie, a także do miejscowości okolicznych stanowiących aglomerację miasta.

Płock - nasza stacja auto kasacji i demontażu pojazdów znajduje się tylko 45 kilometrów od Płocka. Znajdujemy się blisko krajowej drogi nr 10, w Płońsku, dlatego też możemy zapewnić wygodny dojazd naszym Klientom poszukującym auto części.

Ciechanów - w jeszcze mniejszej odległości leży Ciechanów, który również jest obsługiwany przez Autokasację24h. Bezpośrednia trasa krajową 50 pozwala nam szybko dostać się zarówno do tego miasta jak i do miejscowości przelotowych oraz innych pobliskich.