Autokasacja24 - złomowanie i auto szrot

Przedsiębiorstwo AUTOKASACJA Jolanta Łątkiewicz od 1993 roku z powodzeniem działa w branży motoryzacyjnej, przez cały ten czas świadcząc usługi kasacji pojazdów na możliwie najwyższym poziomie.
Forma specjalizuje się w recyclingu wszelkiego rodzaju pojazdów oraz sprzedaży części zamiennych.

Oferujemy kompleksowe przeprowadzenie złomowania pojazdu, wraz z starannym wypełnieniem dokumentów i przekazaniem niezbędnych informacji do wydziału komunikacji.

Posiadamy profesjonalny sprzęt służący do demontażu samochodów jak również własne lawety, którymi jesteśmy wstanie odebrać auto przeznaczone do kasacji bezpośrednio od klienta.

 Autokasacja24h

Odbiór samochodów
790-240-775

Zadzwoń


Sprzedaż części
608 044 199

Zadzwoń

Allegro i sprzedaż wysyłkowa
(+48 ) 506-784-914

Zadzwoń

 

 Autokasacja24h - gdzie prowadzimy działania?

Warszawa - miasto liczące ponad 1,5 miliona mieszkańców jest dla nas atrakcyjnym miejscem działań. Dojeżdżamy do każdej dzielnicy w Warszawie, a także do miejscowości okolicznych stanowiących aglomerację miasta.

Płock - nasza stacja auto kasacji i demontażu pojazdów znajduje się tylko 45 kilometrów od Płocka. Znajdujemy się blisko krajowej drogi nr 10, w Płońsku, dlatego też możemy zapewnić wygodny dojazd naszym Klientom poszukującym auto części.

Ciechanów - w jeszcze mniejszej odległości leży Ciechanów, który również jest obsługiwany przez Autokasację24h. Bezpośrednia trasa krajową 50 pozwala nam szybko dostać się zarówno do tego miasta jak i do miejscowości przelotowych oraz innych pobliskich.